Przejdź do treści

Dla personelu

Otwarte

Zakres terytorialny

Gdzie zapewniamy opiekę chorym?

Zapewniamy opiekę chorym na terenie województw:

  • dolnośląskiego
  • lubelskiego
  • lubuskiego
  • łódzkiego
  • małopolskiego
  • mazowieckiego -> St Vincent Medical Center (nasz partner)
  • opolskiego
  • podkarpackiego
  • podlaskiego
  • śląskiego
  • świętokrzyskiego
  • warmińsko-mazurskiego
  • wielkopolskiego
  • zachodniopomorskiego

Dane kontaktowe z podziałem na województwa znajdą Państwo w tabelce:

Województwo

Kontakt

Dolnośląskie

Specjalista ds. Rozliczeń NFZ

Aneta Gawlicka

tel.: 68 411 10 85

aneta.gawlicka@airliquide.com


Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń NFZ

Karolina Chimko

tel.: 61 625 96 88

karolina.chimko@airliquide.com


Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń NFZ

Marta Bolek

tel.: 68 411 10 84

marta.bolek-sc@airliquide.com

Specjalista ds. Administracji Personelu Medycznego

Anna Radzikowska

tel.: 68 411 10 99

anna.radzikowska@airliquide.com


Specjalista ds. Administracji Personelu Medycznego

Marika Brzychcy 

tel.: 68 411 10 90 

marika.brzchcy@airliquide.com

 

 

 

Lubelskie

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń NFZ

Lidia Wojtal

tel.: 61 625 96 93

lidia.wojtal@airliquide.com

Młodszy Specjalista ds. Administracji Personelu Medycznego

Anna Malinowska

tel.: 61 625 96 85

anna.malinowska@airliquide.com

 

 

 

Lubuskie

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń NFZ

Katarzyna Mroczyńska

tel.: 68 411 10 88

katarzyna.mroczynska@airliquide.com

Specjalista ds. Kadr 

Alicja Dziadowicz

tel.:61 625 96 95

alicja.dziadowicz@airliquide.com


Młodszy Specjalista ds. Administracji Personelu Medycznego

Katarzyna Nowakowska

tel.: 61 62 59 684

katarzyna.nowakowska@airliquide.com

 

Młodszy Specjalista ds. Adinistracji Personelu Medycznego 

Dominika Durska  

tel. 68 411 10 91

dominika.durska@airliquide.com

 

 

 

Łódzkie

Młodszy Specjalista ds. Medycznych

Dominika Masternak

tel.:61 625 96 70

dominika.masternak@airliquide.com

Młodszy Specjalista ds. Administracji Personelu Medycznego

Aneta Michalak-Barszcz 

tel.:61 625 96 96

aneta.michalak-barszcz@airliquide.com

 

 

 

Małopolskie

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń NFZ

Lidia Wojtal

tel.: 61 625 96 93

lidia.wojtal@airliquide.com


Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń NFZ

Dominika Masternak

tel.:61 62 5 96 70

dominika.masternak@airliquide.com


Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń NFZ

Agata Brzykca

tel.: 68 411 10 94

agata.brzykca@airliquide.com

Specjalista ds. Administracji Personelu Medycznego

Hanna Lewandowicz

tel.:61 62 59 675

hanna.lewandowicz@airliquide.pl


Młodszy Specjalista ds. Administracji Personelu Medycznego

Anita Sosińska 

tel.: 61 625 96 89

anita.sosinska-sc@airliquide.com

 

 

 

Opolskie

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń NFZ

Agata Drozdowicz

tel.: 68 411 10 92

agata.drozdowicz@airliquide.com

Młodszy Specjalista ds. Administracji Personelu Medycznego

Aneta Michalak-Barszcz 

tel.: 61 625 96 96

aneta.michalak-barszcz@airliquide.com

 

 

 

Podkarpackie

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń NFZ

Anna Zmudzińska

tel.:61 62 59 669

anna.zmudzinska@airliquide.com

Specjalista ds. Administracji Personelu Medycznego

Dorota Styszyńska

tel.:61 62 59 668

dorota.styszynska@airliquide.com


Specjalista ds. Administracji Personelu Medycznego

Anna Radzikowska

tel.: 68 411 10 99

anna.radzikowska@airliquide.com

 

 

 

Podlaskie

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń NFZ

Karolina Chimko

tel.: 61 625 96 88

karolina.chimko@airliquide.com

Młodszy Specjalista ds. Administracji Personelu Medycznego

Aneta Michalak-Barszcz

tel.:61 625 96 96

aneta.michalak-barszcz@airliquide.com

 

 

 

Śląskie

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń NFZ

Masternak Dominika

tel.: 61 625 96 70

dominika.masternak@airliquide.com

Młodszy Specjalista ds. Administracji Personelu Medycznego

Aneta Michalak-Barszcz

tel.:61 625 96 96

aneta.michalak-barszcz@airliquide.com

 

 

 

Świętokrzyskie

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń NFZ

Agata Niżewska

tel.: 68 411 10 86

agata.nizewska-sc@airliquide.com

Młodszy Specjalista ds. Administracji Personelu Medycznego

Aneta Michalak-Barszcz

tel.:61 625 96 96

aneta.michalak-barszcz@airliquide.com

 

 

 

Warmińsko-Mazurskie

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń NFZ

Agata Niżewska

tel.: 68 411 10 86

agata.nizewska-sc@airliquide.com

Specjalista ds. Kadr

Alicja Dziadowicz

tel.:61 62 59 695

alicja.dziadowicz@airliquide.com

 

 

 

Wielkopolskie

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń NFZ

Karolina Chimko

tel.: 61 625 96 88

karolina.chimko@airliquide.com


Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń NFZ

Agata Niżewska

tel.:68 411 10 86

agata.nizewska-sc@airliquide.com

Młodszy Specjalista ds. Administracji Personelu Medycznego

Katarzyna Nowakowska

tel.:61 625 96 84

katarzyna.nowakowska@airliquide.com


Specjalista ds. Kadr

Alicja Dziadowicz

tel.:61 625 96 95

alicja.dziadowicz@airliquide.com

 

 

 

Zachodniopomorskie

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń NFZ

Agata Drozdowicz

tel.: 68 411 10 92

agata.drozdowicz@airliquide.com

Młodszy Specjalista ds. Administracji Personelu Medycznego

Anna Malinowska

tel.:61 62 59 685

anna.malinowska@airliquide.com